Pretcelulīta ķermeņa eļļa mammītei

Cena €:
00.00 EUR
Zīmējums
Daudzums
Pievienot grozam

Anti celulīta ķermeņa masāžas eļļa ar zaļo dūņu ekstraktu intensīvi veicina tauku dedzināšanu, izlīdzina ādas reljefu, veicina celulīta samazināšanos un uzlabo ādas elastību.

Eļļas sastāvā izmantotas vairākas unikālas sastāvdaļas, kuru efektivitāte tauku dedzināšanā un un ādas elastības atjaunošanā ir pierādīta zinātniskos pētījumos.

Saldūdens zaļo dūņu ekstrakts – dabisks un unikāls avots, kas nodrošina ādas kopšanai un atjaunošanai nepieciešamās vielas. Tas iegūts no bioloģiski aktīvajām MARENCE zaļajām dūņām, kurām ir ir vislielākā atbilstība cilvēka organismam un spēja dot cilvēkam enerģiju, vielas un informāciju šūnu līmenī. Zaļo dūņu ekstrakts nodrošina ādas kopšanai un atjaunošanai nepieciešamās vielas, jo satur lielu daudzumu aminoskābes, kas nodrošina efektīvu ādas atjaunošanās un reģenerācijas procesu, humīnskābes, kas iekļūst starpšūnu telpā un veicina šūnu metabolismu, atjaunojot ādas un nervu šķiedras, vitamīnus (C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, PP), rutīnu, lipīdus, kam piemīt izteiktas antibakteriālas un pretiekaisuma īpašības, kā arī dabīgos antioksidantus un dažādas minerālvielas.

Spilanthes Acmella Flower Extract – koncentrēts ekstrakts, kas iegūts no Spilantes acmella ziediem ir dabīga pretnovecošanās sastāvdaļa, kas stiprina ādu no iekšpuses, jo stimulē fibroplastu aktivitāti, palielina šūnu aktivitāti, tādējādi reorganizējot kolagēnu šķiedru tīklu. Šai aktīvajai sastāvdaļai jau pirmajā lietošanas dienā ir tūlītējs efekts.

ADIPOSLIM™ – patentēta ādas struktūras olbaltumvielu un laurīnskābes galvenā sastāvdaļa, kas darbojas kā novājinoša aktīva viela ar ārstniecisku iedarbību. Tā iedarbojas uz tauku slāņa dedzināšanu un veicina celulīta samazināšanos. Ādas “apelsīna miziņas” izskats tiek samazināts, ādas gludums var tikt dermatoloģiski izmērīts.

Eļļas sastāvā ir arī vērtīgās vīnogu kauliņu un hohobas eļļas, kas dziļi baro un mitrina ādu.

Klīniski testēts.

Lietošana
Uzklāj uz sausas tīras ādas un iemasē.

Atpakaļ pie produktiem

Jūsu grozs ir tukšs