Blog

No sirds uz sirdi nākamnedēļ

24. Marts 2017

Jau pavisam drīz,nākamnedēļ, Ķīpsalā notiks izstāde"Bērnu Pasaule 2017", kur būs iespēja vienuviet satikties ne tikai dažādu skaistu produktu ražotājiem, tirgotājiem, bet arī jaunajām ģimenēm, topošajiem vecākiem, vecvecākiem. Šī ir arī iespēja šo auditoriju sakopot vienuviet. Un šī ir lieliska iespēja izdarīt arī labu darbu, iepriecināt vēl kādu ģimeni, mammīti, vai mazulīti, kuriem nav iespēja šo pasākumu apmeklēt un tā laikā sarūpēt skaistas lietiņas savam bērniņam.

Ir tāds teiciens - paēdis izsalkušo nekad nesapratīs un, noteikti, mums, tām mammām, kurām līdzekļi mazuļa pirmajām lietiņām ir bijuši, būs grūti saprast, kāda ir sajūta, ka Tu savam bērniņam nevari atļauties pirmās zeķītes, cepurīti, krekliņu... Noteikti nekad neizjutīsim to, ko šīs mammas domā un jūt. Dzīvē var gadīties visādi un dzīvē mēs, tie kuri, sarūpē pirmo pūriņu savam mazulim, varam palīdzēt tiem, kuriem tas ir grūtāk. Vai mums viens-divi lieki krekliņi, ko mainīs? Domāju, ka nē, bet ir mammas, kurām šis viens-divi krekliņi ļoti daudz nozīmē. Tādēļ tieši izstādes laikā esam nolēmuši šādām mammām palīdzēt ar Jūsu palīdzību, veidojot akciju, pirmukumiem virs 50eiro un pirkumiem virs 100eiro, sarūpējot dāvanu - krekliņu, biksītes, cepurītes, sedziņas. Tas, vai šo dāvanu izmantosiet savam mazulim, vai atdāvināsiet mammām, kurām tās būtu nepieciešamas, ir Jūsu ziņā. Apsolāmies visas lietiņas, kuras dāvināsim kopā no mūsu stenda, aizgādāt uz t/c Spice Home, kur ir atsevišķa vieta ar šīm līdzcilvēku sarūpētajām dāvaniņām.

Ja Jūsu pirkums būs maziņš, Jums būs iespēja saņemt 10% atlaidi pirkumam, ja iegādāsieties lietiņas gan savam mazulim, gan arī ziedojot šīs akcijas ietvaros.

Akcija norisināsies mūsu stendā un ar mūsu stenda lietiņām, ļoti ceram uz sapratni, jo stends ir ierobežota lieluma.

 

Fotosesijas gaidās

6. Marts 2017

Marts mums ir dzimšanas dienas mēnesis, tādēļ pirmo gadu vēlamies iemūžināt skaistās foto ar pavisam maziņiem mazulīšiem. Vasarā mūsu lieliskās fotosesijas varoņi bija jau krietni paaugušies, bija mazuli, kuri jau rāpoja, sēdēja, taču šoreiz mūsu jauko fotosesiju organizēsim kopā ar mazuļiem vecumā līdz trim mēnešiem.

 

Iesākumā bija plānots, ka bērniņi būs divi - puisītis un meitenīte, taču pateicoties lielajam pretendentu skaitam, nolēmām šo iespēju dot četrām ģimenēm un mūsu dzimšanas dienu svinēt kopā kuplāka skaitā. Protams, veikaliņš ir maziņš, taču ļoti ceram, ka visiem vietas pietiks un fotosesija izdosies. Ar saviem apmēriem lieluma - kvantiātes ziņā nekad neesam lepojušies un neesam tiekušies uz lielām telpām. Mūsu misija ir pavisam cita - būt sirdī tuvāk Jums, spējot šo iepirkšanās prieku padarīt patiešām skaistu, arī iedrošinošu, informatīvu. Nekad neesam vēlējušās, lai no mūsu veikaliņa obligāti izietu ar pirkumu, nē, mums pilnīb pietiek ar smaidu, ar "paldies" un "uz tikšanos", jo, tiešām atkārtotas tikšanās ar Jums ir ļoti bieži. Tieši Jūs esat tie, kuri mums liek aug Jums līdzi, Jūsu iedrošinājumi paplašināties sortimenta ziņā netiek "laisti gar ausīm".

 

Šīs nedēļas nogalē mēs dalīsimies ar skaistajām foto no mūsu dzimšanas dienas ballītes kopā ar lieliskajiem mazuļiem un viņu vecākiem.

Pavisam drīz sekos arī papildus informācija par mūsu dzimšanas dienas mēneša aktivitātēm.

 

Konvertiņu praktiskums, daudzveidība, nepieciešamība

10. Februāris 2017

   

Mūsdienās konvertiņu sortiments ir daudz plašāks, ja to salīdzinām ar laiku pirms, piemēram, 30 gadiem, kad konvertiņus šuva mammas, omītes, kamiņienes un tos nodeva no viena mazuļa otram. Konvertiņi bija īpaši cakaini, tiem bija arī atlasa lentas, lai tieši pēc tām tajos laikos kaimiņiem nomierinātu ziņkāri. Konvertiņs bija īpašs pirmajam ceļam mājup, tad to izmantoja arī braucot ratiņos pirmajos mazuļa dzīves mēnešos. Kā šis konvertiņu stāsts ir mainījies gadu desmitiem un, kāds ir mūsdienu skatījums uz tiem?

 

Galvenā konvertu fukcija ir nodoršināt mazulim komfortu, drošību un siltumu, taču jāapzinās, ka mūsdienās jauno vecāku ikdiena kļuvusi daudz bagātaka, intensīvāka, jo mazuļa pastaigas vairs nav tikai ar ratiem svaigā gaisā, arī ratiņi mūsdienās ir dažādi un daudzveidīgāki. Atceramies, ka mūsdienās aktīvie vecāki ļoti daudz parvietojas automašīnā, bet mazuli auto drīkt parvietot tikai autokrēsliņā. Mūsdienās arī materiālu ziņā, no ka izgatavo konvertus, ir ļoti paplašinājies.

Kokvilnas konvertiņi, kuri pēc tam tranformējas par sedziņu ratiņos

 

Kokvilnas konvertiņi ar kokosa pamatnīti-ieliktnīti. Šo konvertu priekšrocība - stabilitate muguras daļā, lai mazuļa nešana un bērniņa gulēšana būtu īpaši ērta.Arī šis konverts transformējas par sedziņu ratiņos, izņemt kokosa pamatni

 

Adīti konverti ar kokvilnas oderi. Šie konvertiņi pēdejo gadu laikā ir iemantojuši vislielāko atzinību jauno vecāku vidū, jo to dizains ir īpaši izsmalcināts. Arī šis konverts transformējas par sedziņu ratiņos.

 

Kokvilnas konverts ar iestrādātu OUTALST tehnoloģiju, kura nodrošina mazulim nepieciešamo tehnologiju. Šādi konverti no aizvadītā gada ir pieejami tirgū, jo zem kokvilnas ir iestrādātas īpašas molekulas, kuras neļauj mazulim sasvīst, bet nepieciešamības gadījumā tas silda.Šī OUTLAST tehnoloģija zīdaiņu tekstilā ierindojās TOP 3 INOVĀCIJAS TEKSTILĀ 2016 KIDS TIME Arī šo konvertu, izņemot tam kokosa pamatni ir iespēja izmantot kā sedziņu ratiņos.

 

Konverts - ķengurs . Tiem vecākiem, kuri satraucas, lai mazulis būtu pēc iespējas lielākā drošība, samazinot iespēju izkrist-izslīdēt no konverta ir jauninājums - konverts ar iestrādātu ķerngursomu, šis produkts ir patentēts un ieguvis balvu Inovācijas tekstilā 2014 KIDS TIME

 

Kā Jums, vecāki, šķiet, cik konverti ir praktiski un noderīgi mūsdienās? Mēs savai jānākajai atvasei daudz labprātāk izmantojām autokresliņa gulammaisus, jo tos varejām piesprādzēt krēsliņā, to izmērs bija pietiekoši liels, lai viņus izmantotu līdz 9 mēnešu vecumam un tie pildīja kombinzona lomu arī ratiņos, bet, nevienu neatturām no konvertiņu iegādes, arī tie pilda savu funkciju un to sortiments pie mums veikaliņā ir viens no plašākajiem un skaistākajiem.

  

 

 

 

 

Jūsu grozs ir tukšs