Par mums

ViKrEm ir ģimenes uzņēmums, ViKrEm ir apvienojis četru bērnu vārdus - Virdžīnija, Kristers, Kristiāna, Emīlija. Sākotnēji tie bija tikai trīs bērni,kopš 2018.gada ViKrEm ģimenē ir trīs māsiņas un lielais brālis. Sakotnēji bijām pavisam maziņi, ar nelielu sortimentu mūsu veikaliņā, bet nu esam izauguši ar plašām sevis radītām kolekcijām, kuras rodas negulētās naktīs, gaidot bērnus no pulciņiem, vai vienkārši pārbraucienu laikā no mājām uz skolu, no skolas uz baletu, florbolu, vai hokeju. Uzņēmumā darbojamies mēs paši - divi lieli roku pāri un četri mazi. Sociālajos tīklos daudzi esat pamanījuši arī manus, ViKrEm mammas, blogus. Tos veidoju, lai atvieglotu Jūšu ikdienu, tos veidoju, lai paradītu, ka arī man ir "draņķīgas" dienas, ka arī es netieku ar visām mammu būšanām galā, bet arī es esmu ļoti laimīga daudzbērnu mamma. 

Esmu veselīga dzīvesveida piekritēja un ļoti daudz pētījusi uztura ietekmi uz mūsu veselību. Kādēļ?jo nespēju pieņemt to, ka vēzis tika diagnosticēts man, bet dzīvojot tā, kā es dzīvoju līdz 2013.gadam, citādāk jau nemaz nevarēja būt. Lai vēzis atkāptos, man bija sava dzive jāmaina, sava ikdiena jāmaina un jāsaprot, ka diagnoze man nebija spriedums, bet gan iespēja, iespēja dzīvot citādāk. Tieši pēc tā arī mums radās ViKrEm un divas jaunākās meitiņas. 

Jā, veikaliņš mums vairs nav, mēs strādājam mājās un lēnām top arī mūsu jaunā darbnīca, top arī jauna mājaslapa, bet katram savs laiks un iespējas :) Nevaram sēdēt uz diviem soliem vienlaicīgi, ir jāizvērtē prioritātes, būt mammai četriem un vadīt veikalu, sadzīvot ar ikdienas nebūšanām, nav viegli. Tādēļ mēs Jūs satiekam attālināti - šeit, i-net veikalā un klātienē tad, ja piegādājam mēs paši!

Mēs esam citādāki, jo galvenie mūsu mērķi – laimīgi mēs paši un Jūs. Lai būtu laimīgi, jābūt vēl citiem priekšnoteikumiem – veselīgi, apmierināti ar dzīvi, mīļi un skaisti. Būsim tādi un radīsim šādu vidi un cilvēkus sev apkārt!

 

   

 

 

 

Jūsu grozs ir tukšs