Dzintara ziedīte

Cena €:
00.00 EUR
Krāsa
Daudzums
Pievienot grozam

PAR DZINTARU
​Dzintarā esošās dabas vielas harmonizē šūnu dzīvības ciklu, paaugstina ādas spēju noturēt sevī mitrumu, stimulē elastāna un kalogēna šķiedru sintēzi ādā, tā nodrošinot ādas elastības atjaunošanu un uzturēšanu, noturīgu liftinga efektu. Uzlabo ādas skābekļa apgādi un toksīnu izvadīšanu. Labvēlīgi ietekmē taukainu ādu atbrīvojot un sašaurinot poras, regulējot tauku dziedzeru darbību, kā arī sausu, vītušu ādu izlīdzinot grumbas un kavējot novecošanās procesus. Mazina ādas kairinājumu, apsārtumu, stiprina asinsvadus, veicina dzīšanas procesus, ir dabīgs antiseptiķis ar izteiktu antibakteriālu un pretsēnīšu iedarbību.

DZINTARSKĀBE
Viena no būtiskākajām dzintara sastāvdaļām no medicīnas viedokļa ir dzintarskābe. Tā ir biostimulators, kam piemīt spēja paaugstināt imunitāti un piemīt antioksidatīvas īpašības. Dzintarskābe palielina muskuļu tonusu, tai ir arī būtiska loma, kavējot trombu veidošanās procesu asinsvados, palīdz iekaisumu un stresa situācijās, pozitīvi ietekmē zarnu trakta, nieru un citu iekšējo orgānu darbību.

Par Dzintara ziedi:

To izmanto gan kā lūpu balzāmu, gan iesnu laikā apsmērējot pie deguna, gan arī krūtis un pēdas smērējot, ja ir klepus un apaukstēšanās. 

Daudzums: 10g

Sastāvs: Saldo mandeļu eļļa, alvejas sviests, bišu vasks, burkānu sēklu eļļa, smiltsēkšķu eļļa, dzērveņu sēklu eļļa, dzintara pulveris, dzintara eļļa, propoliss, peru balzāms, cipreses ēteriskā eļļa

Atpakaļ pie produktiem

Jūsu grozs ir tukšs