Kokosa matracītis zīdaiņu šūpulītim

Cena €:
00.00 EUR
Izmēri matračiem
Daudzums
Pievienot grozam

Kokosa matracītis zīdaiņu šūpulītim.

Pārvalka audums ir trīskārši austa trikotāža, augšējais slānis kokvilna, kura ir īpaši piemērots matračiem – stingra un izturīga. Matrača pārvalks ir noņemams. To var mazgāt saudzīgā režīmā.

Austa trikotāža, kokoss, biezums 4cm;

Izmērs 39*89cm

 

Kokosa šķiedras iezīmes - tādas kā izturīgums, elastīgums, higiēniskums, lieliska ventilācija, noturība pret jebkura veida mitrumu, padara šo materiālu ideāli piemērotu bērnu gultiņu matraču izgatavošanai. Kokosšķiedras neizdala toksīnus un citas vielas, kas var nelabvēlīgi iedarboties uz ādu un bērna elpošanas ceļiem. Tajā pat laikā ir elpojošs ar lielisku gaisa caurlaidību.
Kokosa šķiedras un lateksa kombinācija ar ko kokosa šķiedras ir sastiprinātas notur mazuļa muguru ortopēdiski pareizā stāvoklī. Koksa šķiedras īpašības ļauj ražot stingrus ortopēdiskos matračus. Matracis ar divu kārtu kokosa šķiedru ir visblīvākais un cietākais no piedāvātajiem.

 

Pašiem jaunākajiem, bet ilgākajiem gulētājiem – zīdaiņiem, kokosa matracis šūpulītim ir vispiemērotākais, jo šajā vecumā mazulīši jūt katru krunciņu un krociņu, kas rodas no palaga vai nekvalitatīva matrača pārvalka.

Atpakaļ pie produktiem

Jūsu grozs ir tukšs