about us

ViKrEm ir veikaliņš pašiem mazākajiem, lai sarūpētu pirmās nepieciešamās lietiņas jaundzimušajam, pie mums arī iespējams iegādāties dāvanas raudzībām un citiem īpašiem svēktiem. Nevaram lepoties ar izmēriem, jo esam pavisam mazi, bet lepojamies ar sildssiltumu, mīļumu, ar kādu rūpējamies par katru lietiņu mūsu veikaliņā. ViKrEm tika radīts apvienojot trīs bērnu vārdu pirmos burtus vienā vārdā, jo iesākumā to radīja viena ģimene, bet nu, kad augam un attīstāmies, šeit darbojamies jau divas mammas, lai spētu papildināt viena otru un spētu atvieglot ikdienu viena otrai. Veikaliņš ir radīts ne tikai Jums, mīļie, bet arī mums pašiem, lai tajā justos kā mājās gan mēs, mūsu bērni, gan arī Jūs un Jūsējie.Bieži vien pie mums sastapsiet ne tikai mūs abas mammas, bet arī mūsu atvasītes, kopā sanāk  - piecas. 

 

Veikaliņā sarūpējam kolekcijas sadarbojoties ar sirdī lielākajiem, mīļākajiem un jaukākajiem sadarabības partneries Eiropā, kuri spēj novērtēt gan mūs, gan Jūs, kuri apmēros ir tik pat mazi kā mēs, bet sirdī un darbos- īpaši skaisti un mīļi. Esam radījuši arī savu latvisko kolekciju "Ar Latviju sirdī", latviskās krāsas un motīvus ienesot gan zīdaiņu apģērbā, gan knupīšos, gan aksesuāros, gan gultasveļā, gan zeķītēs, gan zābaciņos. Pie mums iespējams iegādāties arī "Gudrās mīļsedziņas", "Gudrās gultasveļas", "Gudros guļammaisus" ar īpašo tehnoloģiju, kura daudz labāk par mammu un tēti zina, kurš mazulis ir jāsilda, bet, kuram jāsamazina svīšana. Izklausās neticami, bet tas tiešām strādā. Pie mums iespējams iegādāties drēbītes arī tiem mazuļiem, kuri piedzimuši krietni par ātru, tādēļ vērts ielūkoties mūsu sortimentā. 

 

Mēs esam savādāki, bet ne sliktā nozīmē, jo galvenie mūsu mērķi – laimīgi mēs paši un Jūs. Lai būtu laimīgi, jābūt vēl citiem priekšnoteikumiem – veselīgi, apmierināti ar dzīvi, mīļi un skaisti. Būsim tādi un radīsim šādu vidi un cilvēkus sev apkārt!

 

   

 

 

 

Your cart is currently empty!